تبلیغات رایگان در چهارسوی تبلیغات

بخش کاربران

نام کاربری :

کلمه عبور :

کد امنیتی :

ثبت نام - بازیابی گذرواژه

افکار سنجی

از چه طریق با سایت چهارسوی تبلیغات آشنا شده اید؟
موتورهای جستجو
شبکه های مجازی
تبلیغات اینترنتی
معرفی دوستان

 

تبلیغات متنی

واردات انواع سنگ خارجی توسط سنگبری گلدستون

0

واردات انواع سنگ خارجی توسط سنگبری گلدستون
تاریخ : 13961018
استان : اصفهان
آدرس : اصفهان - محمود آباد - خیابان 40
تلفن : 09131888944-03133803535
ایمیل : gstoneco@yahoo.com
وب سایت : www.gstoneco.com


سنگ خارجی به سنگهایی مانند سنگ مرمریت امپرادور ترکیه ، سنگ مرمریت امپرادور دارک ترکیه ، سنگ مرمریت مارمارا ، سنگ مرمریت لته ، سنگ مرمریت کاپوچینو ، سنگ امپرادور اسپانیا و سنگهایی از این قبیل گفته میشود که از کشورهای خارجی مانند ترکیه ، چین ، اسپانیا ، ایتالیا و... وارد کشور میشوند .
یکی از معروفترین سنگبریهای کشور سنگبری مدرن گلدستون میباشد که واردات بسیاری سنگهای خارجی نظیر آنچه در بالا نام برده شد را انجام داده و بازار کشور را تغذیه میکند .
این سنگبری هنگام واردات سنگهای خارجی به مواردی نظیر لب پر نبودن سنگ ، گونیا بودن سنگ ، عدم پوسیدگی و ناخالصی ، ساب پذیری بالا ، قطر سنگ و... توجه خاص داشته که پس از خرید آنها را مطابق با نوین ترین روشهای حمل و نقل در پالت هایی بسته بندی و در کانتینر قرار داده و از طریق یکی از ناوگانهای حمل جاده ای یا دریایی وارد کشور کرده و پس از گذراندن مراحل گمرکی در کارخانه تخلیه و جهت فروش و بارگیری به سراسر کشور آماده میسازد .
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هر یک از سنگهای خارجی که توسط سنگبری گلدستون وارد کشور میشود همچنین مشاهده طرح و رنگ و استعلام قیمت آنها و در نهایت سنگ خارجی دلخواه خود میتوانید با شماره های این سنگبری تماس گرفته و یا به وب سایت آن مراجعه نمایید .
برچسب ها

یادداشتهای کاربران
نام شما :
ایمیل :
وب:
پیام :
کد امنیتی :

نمایش آگهی های مشابه

تبلیغات

تبلیغات متنی