تبلیغات رایگان در چهارسوی تبلیغات

بخش کاربران

نام کاربری :

کلمه عبور :

کد امنیتی :

ثبت نام - بازیابی گذرواژه

افکار سنجی

از چه طریق با سایت چهارسوی تبلیغات آشنا شده اید؟
موتورهای جستجو
شبکه های مجازی
تبلیغات اینترنتی
معرفی دوستان

 

تبلیغات متنی

سنگ مرمریت چهرک پرفروش ترین مرمریت در سنگبری گلدستون

0

سنگ مرمریت چهرک پرفروش ترین مرمریت در سنگبری گلدستون
تاریخ : 13961018
استان : اصفهان
آدرس : اصفهان - محمود آباد - خیابان 40
تلفن : 09131888944-03133803535
ایمیل : gstoneco@yahoo.com
وب سایت : www.gstoneco.com


سنگ مرمریت چهرک یکی از پرفروش ترین سنگهای مرمریت قابل عرضه توسط سنگبری گلدستون است که از معدنی در منطقه بوانات نزدیکی استان فارس استخراج و در ابعاد تایل و اسلب به بازار عرضه میشود . این سنگ در دو رنگ زیتونی و کزم از جمله سنگهای صادراتی است که شهرت آن به سبب رنگ های زیبا و شفاف آن میباشد . مقاومت سنگ مرمریت چهرک در مقابل فرسایش و آتش ، سطح صیقلی همچنین سختی آن از دیگر مواردی هستند که علاوه بر زیبایی خیره کننده آنرا در زمره سنگهای نادر قرار داده اند .
این سنگ گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در فضای داخلی ساختمان بوده و دست ساختمان سازها و معماران را برای مانور بر روی این سنگ در قسمت هایی از ساختمان نظیر بدنه ، لابی هتل ها و مجتمع های مسکونی لوکس ، راه پله ، سنگفرش پاگردها و سالن های پذیرایی ، سنگفرش مراکز تجاری و اداری و... بسیار باز نموده است .
سنگبری گلدستون با چهار دهه فعایت در زمینه تولید و عرضه انواع سنگهای داخلی و صادراتی نظیر نسگ مرمریت چهرک ، سنگ مرمریت مشکی نجف آباد ، سنگ مرمر ، سنگ دهبید ، سنگ مرمریت کرم همچنین واردات سنگهای شکیل و کم نظیر مانند سنگ مرمریت مارمارا ، سنگ مرمریت لته ، سنگ مرمریت امپرادور ترکیه ، سنگ مرمریت لته و... بازار سنگ کشور را تغذیه کرده و سبب افزایش رضایتمندی مشتریان خود گردیده است .
برای سفارش سنگ مرمریت چهرک کافیست با شماره های سنگبری گلدستون تماس گرفته و یا به وب سایت آن مراجعه نمایید .
برچسب ها

یادداشتهای کاربران
نام شما :
ایمیل :
وب:
پیام :
کد امنیتی :

نمایش آگهی های مشابه

تبلیغات

تبلیغات متنی