سنگ مرمریت چهرک پرفروش ترین مرمریت در سنگبری گلدستون

0

سنگ مرمریت چهرک پرفروش ترین مرمریت در سنگبری گلدستون
تاریخ : 13961018
استان : اصفهان
آدرس : اصفهان - محمود آباد - خیابان 40
تلفن : 09131888944-03133803535
ایمیل : gstoneco@yahoo.com
وب سایت : www.gstoneco.com


سنگ مرمریت چهرک یکی از پرفروش ترین سنگهای مرمریت قابل عرضه توسط سنگبری گلدستون است که از معدنی در منطقه بوانات نزدیکی استان فارس استخراج و در ابعاد تایل و اسلب به بازار عرضه میشود . این سنگ در دو رنگ زیتونی و کزم از جمله سنگهای صادراتی است که شهرت آن به سبب رنگ های زیبا و شفاف آن میباشد . مقاومت سنگ مرمریت چهرک در مقابل فرسایش و آتش ، سطح صیقلی همچنین سختی آن از دیگر مواردی هستند که علاوه بر زیبایی خیره کننده آنرا در زمره سنگهای نادر قرار داده اند .
این سنگ گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در فضای داخلی ساختمان بوده و دست ساختمان سازها و معماران را برای مانور بر روی این سنگ در قسمت هایی از ساختمان نظیر بدنه ، لابی هتل ها و مجتمع های مسکونی لوکس ، راه پله ، سنگفرش پاگردها و سالن های پذیرایی ، سنگفرش مراکز تجاری و اداری و... بسیار باز نموده است .
سنگبری گلدستون با چهار دهه فعایت در زمینه تولید و عرضه انواع سنگهای داخلی و صادراتی نظیر نسگ مرمریت چهرک ، سنگ مرمریت مشکی نجف آباد ، سنگ مرمر ، سنگ دهبید ، سنگ مرمریت کرم همچنین واردات سنگهای شکیل و کم نظیر مانند سنگ مرمریت مارمارا ، سنگ مرمریت لته ، سنگ مرمریت امپرادور ترکیه ، سنگ مرمریت لته و... بازار سنگ کشور را تغذیه کرده و سبب افزایش رضایتمندی مشتریان خود گردیده است .
برای سفارش سنگ مرمریت چهرک کافیست با شماره های سنگبری گلدستون تماس گرفته و یا به وب سایت آن مراجعه نمایید .
برچسب ها

یادداشتهای کاربران
نام شما :
ایمیل :
وب:
پیام :
کد امنیتی :

نمایش آگهی های مشابه