سنگ مرمریت در سنگبری گلدستون با ارزانترین قیمت

0

سنگ مرمریت در سنگبری گلدستون با ارزانترین قیمت
تاریخ : 13961018
استان : اصفهان
آدرس : اصفهان - محمود آباد - خیابان 40
تلفن : 09131888944-03133803535
ایمیل : gstoneco@yahoo.com
وب سایت : www.gstoneco.com


سنگ مرمریت یکی از دهها نوع سنگ تزئینی و ساختمانی است که در سنگبری گلدستون با بالاترین کیفیت شده و با مقرون به صرفه ترین قیمت به مشتریان عرضه میشود .
سنگبری گلدستون با چهار دهه فعالیت در زمینه تولید و عرضه بسیاری از سنگهای مرغوب و باکیفیت داخلی نظیر سنگ مرمریت ، سنگ مرمریت چهرک ، سنگ مرمریت مشکی نجف آباد ، سنگ دهبید ، سنگ مرمریت دهبید کرم همچنین با واردات برخی سنگهای خاص و استثنائی که معادن آنها در کشور موجود نمی باشد اما تقاضا برای عرضه آنها بسیار است درخدمت هموطنان خود میباشد .
سنگ مرمریت از جمله سنگهایی است که مستعد برای کار در قسمت های داخلی ساختمان نظیر دیوار پله ها و پارکینگ ها ، اطراف درب آسانسورها ، لابی هتل ها ، پاگردها ، پوشش راه پله ها و... میباشد . از آنجا که از این سنگ برای قسمت های داخلی ساختمان استفاده میشود و در تماس با ناملایمات جوی نمی باشد از طول عمر بالایی نیز برخوردار میباشد .
سنگبری گلدستون با مجهز بودن به دستگاههای مدرن و پیشرفته سنگبری همچنین کادر مجرب و حرفه ای خود یکی از باکیفیت ترین سنگهای مرمریت را تولید و در سایز دلخواه مشتریان برش زده و به آنان عرضه میدارد .
جهت مشاهده صدها طرح و رنگ سنگهای شکیل و خیره کننده قابل ارائه توسط سنگبری گلدستون نظیر سنگ مرمریت همچنین استعلام قیمت کافیست با شماره های سنگبری گلدستون تماس گرفته و یا به وب سایت آن مراجعه نمایید .
  برچسب ها

  یادداشتهای کاربران
  نام شما :
  ایمیل :
  وب:
  پیام :
  کد امنیتی :

  نمایش آگهی های مشابه